wtorek, 27 czerwca 2017

Geometryczne formy w biżuterii

Ostatnio jedne z najmodniejszych wzorów biżuterii przyjmują geometryczne kształty. Dlatego i ja postanowiłam zaczerpnąć coś z tego tematu. Tak właśnie powstał srebrny naszyjnik koło z labradorytem. Wyjątkowy kamień, dzięki fasetowanej powierzchni mieni się silnym niebieskim ogniem. Lubię biżuterię elegancką i z nutką kobiecości dlatego do naszyjnika przemyciłam też nieco ornamentów. Wisior zawieszony jest na łańcuszku z kuleczek. 


5 komentarzy:

skleparlekin pisze...

Zakochałam się w tym wisiorku, jest prześliczny :)

ozdoby do włosów pisze...

Uwielbiam geometryczne formy w każdym wydaniu. To chyba biżuteria dla mnie. Pozdrowienia.

arlekin pisze...

Biżuteria na zamówienie ma to do siebie, że najczęściej jest niepowtarzalna i bardzo oryginalna. Jej oryginalność polega też na wyobraźni artysty, bo to on ją tworzy i dodaje jej to coś czego nie ma inny naszyjnik.A jeszcze lepiej jak ma w sobie jakiś kamień szlachetny.

Biżuteria srebrna pisze...

Dokładnie, zgadzam się z poprzednikiem. Biżuteria na zamówienie, posiada w sobie duszę artysty, kóry chciał przekazać swoją wizję. Z pewnością pozostaje niepotarzalna!

kbarth.pl pisze...

Też mi sie bardzo podoba. Chciałabym zacząć w końcu robić własną! Noszę sie z tym zamiarem od dawna, ale jakoś nie mogę ruszyć. Pozostało mi podziwiać cudze wytwory.